Jakie kwiaty dla mamy?

Mama jest dla nas najdroższą osobą. Dlatego czasami chcę ją zadowolić czymś niezwykłym, aby na jej twarzy pojawił się uśmiech. Jedną z miłych i niezwykłych niespodzianek jest bukiet kwiatów. Piękna, niezwykła, delikatna – która opcja kwiaty na dzień matki?

 WŁAŚCIWY BUKIET DLA MAMY

Oczywiście najlepiej dać mamie bukiet jej ulubionych kwiatów, jednak jeśli chcesz zrobić na niej wrażenie lub po prostu nie znasz jej preferencji, powinieneś spróbować czegoś niezwykłego i niezwykłego. Musisz bardzo ostrożnie i ostrożnie dobierać pąki, ponieważ od tego, na jakiej jakości będzie zadowolony prezent, będzie zależeć twoja mama. Oto kilka zasad wyboru kolorów:

  • najpierw spójrz na plasterek, który powinien być zielony i soczysty;

  • spójrz na liście łodygi, powinny być nienaruszone i bez różnych plam;

  • pąki świeżego kwiatu zawsze będą twarde, gładkie i nie w pełni zakwitną;

  • jeśli pręciki kwiatu nie mają pyłku, to jest świeży.

Lepiej też nie wybierać:

  • kwiat, w którym pakowany jest pąk: najprawdopodobniej w ten sposób starają się ukryć nieświeże kwiaty;

  • kwiaty z uszkodzeniem na łodydze;

  • kwiat, który jest pomalowany lub pokryty błyszczącym lakierem, ponieważ przedstawienie takich kwiatów jest uważane za przejaw braku szacunku;

  • roślina, w której pąki są ściągane razem za pomocą elastycznych taśm.

Korzystając z tych wskazówek, możesz łatwo zebrać najświeższe i najpiękniejsze kwiaty dla swojej ukochanej matki.

Aby nie być banalnym, możesz również dać mamie kosz z kwiatami, słodyczami lub owocami. Wybór zależy od twojej wyobraźni.

 JAKIE KWIATY MOŻESZ OBECNIE MAMY?

Najlepszym rozwiązaniem byłby oczywiście bukiet twoich ulubionych kwiatów. Możesz jednak eksperymentować. Jeśli twoja matka jest jasną, temperamentną kobietą, pasują do niej kwiaty o wyrazistych i kontrastowych odcieniach – bukiety róż, dalii, hortensji. Takie kwiaty podkreślą jego oryginalność. Jeśli twoja matka jest skromna, powinieneś preferować bukiety o delikatniejszych odcieniach – bukiety stokrotek, kalii, kompozycje piwonii. Podkreślają jej kobiecość i elegancję.

 WYBÓR KOLORÓW DLA MAMY Z RACHUNKIEM SYMBOLIZMU

Goździki są symbolem długowieczności. Są one podawane jako znak dobrego zdrowia i długowieczności. Białe goździki nie są warte dawania, reprezentują zmarłe matki. Na Dzień Matki odpowiedni jest elegancki bukiet kilkudziesięciu kwiatów dużych czerwonych goździków lub kompozycja z stokrotkami, różami, liliami;

Róże – klasyka tego gatunku, symbolizująca delikatne uczucia. Wszystkie kobiety uwielbiają te wspaniałe kwiaty. W Dzień Matki odpowiedni będzie obszerny bukiet bordowych, kremowych lub dwukolorowych róż. Dobrym rozwiązaniem byłby bukiet kilku gałązek małych herbacianych róż. Taki bukiet oznacza, że ​​stale przechowujesz wizerunek odbiorcy w swoim sercu;

Gerbera to symbol dobrego nastroju, szczęścia i radości. Bukiet jasnych gerberów w ponury jesienny dzień będzie wyglądał szczególnie dobrze i będzie spodobał się aktywnym, kontynuującym zawodowym matkom. Preferuj bukiet kwiatów na Dzień Mamy, aby dać pomarańczowe i czerwone gerbery;

Chryzantemy to klasyczne jesienne kwiaty, symbolizujące długowieczność, obfitość. W Dzień Matki odpowiedni będzie duży bukiet bujnych pąków. Białe chryzantemy dają znak życzenia szczęścia, żółte chryzantemy wyrażają miłość, wdzięczność;

Lilie symbolizują szczerość, wielkość, kobiecość. Dają takie kwiaty ekstrawaganckim, jasnym kobietom;

Kalie wyrażają czystość, czystość, młodość. Białe kalie są prezentowane dziewczętom, które właśnie zamierzają zostać matkami.

JAK PRAWIDŁOWO PROMOWAĆ KWIATY DLA MAMY?

Jeśli chcesz zadowolić matkę, nie wystarczy wybrać bukiet, ważny jest również proces wręczania bukietu. Jeśli mieszkasz nie za daleko, możesz sam dać kwiaty. Idealny rodzinny obiad jest razem.

Jeśli jesteś daleko i chcesz dać mamie miły prezent, możesz skorzystać z usług firmy Bouquet of Summer – pracownicy pomogą Ci wybrać odpowiedni bukiet, możesz również wybrać dogodną metodę dostawy. Czas na myślenie naprzód. Zdecyduj, kiedy odbiorca będzie bardziej zadowolony z otrzymania bukietu: w dzień roboczy, rano lub wieczorem. W każdym razie dasz jej wiele przyjemnych emocji i dobrego nastroju.

Aby Twój bukiet przyniósł jeszcze więcej emocji, poproś pracowników firmy „Bukiet lata” o włożenie odręcznej karty ze szczerymi słowami. Po tym, jak twoja matka otrzyma bukiet, powinieneś do niej zadzwonić i usłyszeć jej szczęśliwy i entuzjastyczny głos.

Rób przyjemne prezenty swoim bliskim częściej, ponieważ tak miło jest widzieć uśmiech na ich twarzy i radość w oczach tego, co o nich pamiętasz. Jeśli Twoja matka mieszka za granicą, zamów dostawę kwiaty do USA.