Renowacja lakieru

Rysy na lakierze oraz inne uszkodzenia są codziennością. Tak naprawdę bardzo trudno jest znaleźć samochód, który po kilku latach użytkowania byłby pozbawiony wad lakieru. Oczywiście nie każda rysa musi być od razu usuwana. Niektóre osoby nie przejmują się jakimikolwiek tego rodzaju wadami i nie dokonują renowacji lakieru.

Jednakże owa renowacja w wielu przypadkach jest jak najbardziej uzasadniona i pozwala odświeżyć samochód, aby mógł on sprawiać wrażenie jakby był on całkiem nowy. Nasza firma oferuje swoim klientom usuwanie rys, hologramów oraz wszelkim innym uszkodzeniom lakieru samochodowego. Oczywiście usuwamy nie tylko te uszkodzenia i wady wynikłe z procesu wieloletniego użytkowania auta, ale jednocześnie też usuwamy skutki aktów wandalizmu. Likwidujemy nawet tak głębokie rysy oraz uszkodzenia, które sięgają do plastiku oraz do blachy.

Usuwamy zarysowania miejscowe, ale jednocześnie też możemy zająć się zarysowaniami powstałymi na całej długości danego pojazdu. Na parkingach czy też w innych miejscach bardzo często dochodzi do różnego rodzaju otarć. W naszej firmie zajmujemy się również tego rodzaju uszkodzeniami lakieru pojazdów. Skoro mowa o usuwaniu zarysowań, to jednocześnie też musimy wskazać na takie działania jak zabezpieczenie lakieru samochodowego przed powstawaniem nowych uszkodzeń. Usuwamy zarysowania oraz polerujemy nową powłokę, a tym samym mamy do czynienia z nowym, pięknym wyglądem samochodu.

Wykonujemy zlecenia ze strony indywidualnych klientów, ale jednocześnie też ściśle współpracujemy z ubezpieczycielami wykonując renowację lakieru samochodów uszkodzonych w wyniku kolizji i innych zdarzeń drogowych. Każde zlecenie wykonujemy w sposób rzetelny, dokładny używając do tego celu najlepszych materiałów oraz nowoczesnych urządzeń, dzięki którym powłoka lakieru na danym pojeździe będzie lśniła, będzie niemalże tak samo się prezentować jak w przypadku samochodu całkowicie nowego. Jesteśmy doświadczonym zespołem pracowników, którzy renowację lakieru samochodowego wykonują perfekcyjnie.