Wysokiej jakości porady dotyczące WordPressa prosto od ekspertów

Słyszałeś o WordPressie? To popularne narzędzie do blogowania jest używane przez tysiące blogerów na całym świecie.

Jeśli chcesz założyć własnego bloga, WordPress może zaoferować wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby od razu zacząć. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji o tym programie.Może się to zdarzyć, gdy dokonałeś zmian na swoim blogu na WordPressie tylko po to, by pomyśleć, że zmiany nie zostały zapisane. To chyba nieprawda. Wyczyść pamięć podręczną, aby sprawdzić, czy to rozwiąże problem. Po prostu przytrzymaj klawisz „shift” podczas odświeżania przeglądarki, aby zobaczyć zmiany.Obrazy sprawiają, że Twój blog wygląda pięknie; jednak obrazy mogą również pomóc Twojej witrynie uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach. Jednym z najprostszych sposobów na to jest dodanie słów kluczowych do tagu tytułu i tagów alternatywnych. Oba te tagi powinny zawierać precyzyjne słowa kluczowe, aby odpowiednio uszeregować witrynę.Czy wiele osób komentuje posty, które piszesz? Jeśli to zrobisz, przesiewanie ich wszystkich może być kłopotliwe. Wtyczka może podzielić Twoje komentarze na strony. W ten sposób nawigacja będzie prostsza i będziesz mógł lepiej zorganizować swoją witrynę.Zdobądź wyższą pozycję w wyszukiwarkach, zwracając szczególną uwagę na przesyłane obrazy. Upewnij się, że tagi tytułu są wyraźnie wskazane. Twój tytuł pojawi się, jeśli ktoś „przypnie” ten obraz do Pinteresta.Jeśli nie podoba Ci się Twój motyw, zmień go! W sieci dostępne są tysiące darmowych motywów, które pozwalają szybko i łatwo zmienić wygląd witryny bez konieczności znajomości kodowania HTML. Pamiętaj, aby wybierać motywy z renomowanych witryn, aby upewnić się, że nie wpływają one na bezpieczeństwo oprogramowania.Kontroluj niesforny spam nie wyłączając komentarzy, ale instalując odpowiednią wtyczkę. Wtyczka antyspamowa Aksimet jest wyjątkowa w utrzymywaniu Twojej witryny w dobrym stanie. Wysokiej jakości porady dotyczące WordPressa prosto od ekspertów

Możesz także dodać Recaptcha, który dodaje captcha do pola komentarzy w Twojej witrynie, dzięki czemu żadne boty nie mogą zostawić wiadomości.Nie zapomnij o Facebooku.

Odwiedzający Twoją witrynę powinni mieć możliwość dodawania komentarzy lub rejestracji w Twojej witrynie za pośrednictwem swojego konta na Facebooku. Istnieją wtyczki, które pomogą Ci uruchomić rzeczy na Twojej stronie i są łatwe do pobrania i używania. Ponieważ tak wiele osób jest na Facebooku, ważne jest, aby upewnić się, że Twoja strona zawiera w jakiś sposób serwis społecznościowy.Utrzymuj porządek w bibliotece multimediów. Chociaż umieszczenie wielu zdjęć w bibliotece może początkowo wydawać się dobrym rozwiązaniem, zanim się zorientujesz, staje się to nieporządne. Pamiętaj, aby uwzględnić struktury folderów, które umożliwiają prawidłowe kategoryzowanie. Z czasem, gdy będziesz chciał wrócić i coś znaleźć, będzie to łatwe.Wybierając szablon WordPress do użycia, wybierz coś, co jest często aktualizowane. Nie chcesz korzystać z szablonu, którego twórca zrezygnował z aktualizacji, ponieważ czasami musisz rozwiązać problemy z bezpieczeństwem. Twórca, który aktywnie aktualizuje swój szablon, da Ci lepszy produkt.Pamiętaj, aby często tworzyć kopie zapasowe swojej witryny! Najlepszym sposobem na to jest codzienne tworzenie kopii zapasowej witryny przez hosta. Jeśli nie oferują tej usługi, zamiast tego wykonaj kopię zapasową samodzielnie. Istnieją wtyczki, które wykonają zadanie za Ciebie lub możesz je po prostu pobrać na swój komputer.Teraz, gdy skończyłeś ten artykuł, powinieneś poznać kilka świetnych wskazówek, jak lepiej wykorzystać WordPress. Bez względu na to, jak bardzo masz doświadczenie w blogowaniu, ta rada może być dla Ciebie bardzo pomocna. Zacznij od razu go używać, aby Twój blog był najlepszy, jaki może być.