Wskazówki dotyczące zielonej energii, które mogą pomóc każdemu!

Korzystając z zielonej energii możesz zaoszczędzić na kosztach energii i dbać o środowisko.

Nie musisz kupować samochodu elektrycznego, aby tak się stało! Przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się, jak sprawić, by Twój dom był energooszczędny, przy każdym budżecie.Chociaż zmiana z tradycyjnych żarówek na żarówki energooszczędne ma sens, należy poczekać, aż wszystkie stare się wypalą. Nie jest dobrym pomysłem wyrzucanie idealnie dobrych żarówek w celu dokonania zmiany, ponieważ byłby to również sposób na marnowanie energii.Ustaw komputer tak, aby przechodził w stan uśpienia, gdy nie używasz go przez ponad 10-15 minut w danym momencie. Chociaż większość ludzi wierzy, że wygaszacze ekranu oszczędzają energię, nie oszczędzają i nie powinny być używane jako alternatywa dla umieszczania komputera w stanie uśpienia.Pamiętaj, że panele słoneczne, niezależnie od tego, czy instalujesz je na dachu, czy w innym miejscu na swojej posesji, muszą być ustawione pod kątem w kierunku słońca, aby uzyskać maksymalną ekspozycję. Na półkuli północnej oznacza to skierowanie ich na południe pod kątem plus piętnaście stopni. W przeciwnym razie Twoja inwestycja nie zwróci tyle energii, ile masz nadzieję.Bardzo łatwym i tanim sposobem na zaoszczędzenie na wysokich rachunkach za energię jest zainstalowanie niektórych głowic prysznicowych i kranów o niskim przepływie. Przejście ze standardowych głowic prysznicowych 2,5 galona/minutę na te o niskim przepływie 1,5 galona/minutę, może pomóc Ci dużo zaoszczędzić na kosztach energii ciepłej wody.Spraw, aby cała rodzina myślała o zielonej energii, przechowując produkty organiczne, pochodzące z recyklingu lub ekologiczne, kiedy tylko jest to możliwe. Wskazówki dotyczące zielonej energii, które mogą pomóc każdemu!

Poproś swoje dzieci, aby zidentyfikowały takie produkty na półkach w sklepie i wyjaśniły, dlaczego te produkty są lepsze dla Twojej rodziny, domu i środowiska.

Możesz także przełożyć takie rozmowy na inne ekologiczne praktyki, takie jak odcinanie wody podczas mycia zębów lub wyłączanie światła, gdy nie ma Cię w pokoju.Jeśli próbujesz zaoszczędzić więcej pieniędzy na rachunkach za media, spróbuj wybrać firmę użyteczności publicznej, która koncentruje się na energii odnawialnej. Energia odnawialna, taka jak energia wiatrowa, może drastycznie zmniejszyć ilość energii zużywanej w domu. W rezultacie możesz doświadczyć zwiększonych oszczędności.Jednym ze sposobów na zmniejszenie zużycia energii jest zastosowanie w domu paneli słonecznych. Energia słoneczna wykorzystuje energię słoneczną, która jest następnie wykorzystywana do dostarczania energii do takich rzeczy, jak podgrzewanie wody, suszenie ubrań i utrzymywanie ciepła w domu podczas zimy. Energia słoneczna jest również wolna od zanieczyszczeń i pomaga obniżyć ślad węglowy wraz z innymi gazami cieplarnianymi i straszliwymi emisjami.Jeśli określone obszary domu są zimne lub przeciągi, istnieje prawdopodobieństwo, że nie są one odpowiednio uszczelnione lub izolowane. Te braki mogą znacznie zwiększyć koszty ogrzewania lub chłodzenia domu i często są łatwym rozwiązaniem. Uszczelnij wszelkie zidentyfikowane otwory i uzyskaj szacunkową cenę za dodanie izolacji do cienkich ścian.Użyj solarnych podgrzewaczy wody jako doskonałej alternatywy dla ogrzewania wody prądem. Wykorzystują energię słoneczną do podgrzewania wody do użytku w domu lub firmie. Idealną lokalizacją dla słonecznego systemu ogrzewania wody jest dach wychodzący na południe, który nie jest zacieniony. Obecne technologie pozwalają systemowi wtopić się w dach, aby nie odciągać od domu.Wymiana filtra w piecu, używanie energooszczędnych żarówek i używanie energooszczędnego termostatu to proste kroki, które możesz podjąć, aby zmniejszyć zużycie energii. Możesz również stworzyć przykład dla osób w Twojej sieci, aby mogli dołączyć do Ciebie w zielonym świecie! Zapamiętaj te wskazówki i zacznij z nich korzystać już dziś.