Świetne wskazówki dotyczące iPhone’a dla kogoś, kto chce zdobyć kilka sztuczek

Zastanawiasz się nad zakupem iPhone’a, ale nie wiesz, jak działają smartfony? Czy utknąłeś w przeszłości, nie jesteś na bieżąco z całą nową technologią? Cóż, jeśli tak jest, czytaj dalej, aby dowiedzieć się o kilku fajnych małych wskazówkach i sztuczkach, które są tak proste, że każdy może użyć, gdy dostanie iPhone’a.Jeśli masz nieszczęście upuścić iPhone’a do wody, użyj ryżu, aby go wysuszyć.

Najpierw osusz telefon ręcznikiem. Bez włączania telefonu umieść go w misce z suchym białym ryżem na co najmniej 8 godzin. Ryż pomoże wchłonąć wilgoć i może zapobiec zwarciu telefonu po ponownym włączeniu.Aby wyłączyć połączenie brzegowe lub połączenie 3G GRPS, naciśnij przycisk ustawień. Następnie dotknij ogólnej, sieci i komórkowej sieci danych. Gdy dojdziesz do pola, które prosi o podanie nazwy użytkownika i hasła APN, wpisz kilka słów, które uniemożliwią Twojemu iPhone’owi podanie dostawcom właściwych wartości. Następnie uruchom ponownie telefon.Twój iPhone to świetne urządzenie do przechowywania danych. Używaj go do przechowywania zdjęć, filmów i kontaktów. Może to uprościć Twoje życie i pomóc pozbyć się wielu innych gadżetów, zamiast skupiać się tylko na jednym. IPhone ma sporą ilość miejsca do przechowywania, a dodatkowe aplikacje pozwalają w razie potrzeby zwiększyć tę przestrzeń.Istnieje kilka świetnych aplikacji edukacyjnych dla dzieci, jeśli masz iPhone’a. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

Istnieje również kilka świetnych gier, które zapewniają rozrywkę dzieciom, a niektóre z nich mają również charakter edukacyjny.

Jeśli Twoje dziecko potrzebuje dodatkowej pomocy w matematyce, czytaniu lub naukach ścisłych, sprawdź, które aplikacje są dostępne dla jego wieku i poziomu zaawansowania.Czy Twój iPhone jest zamrożony? Przytrzymaj jednocześnie przycisk Początek i przycisk Uśpij/Obudź. Poczekaj, aż pojawi się opcja wyłączenia go. Przesuń palcem po ekranie, aby wyłączyć telefon. Po wyłączeniu włącz go ponownie. Spowoduje to zresetowanie telefonu i ogólnie rozwiąże wszelkie problemy, które możesz mieć z zamrożeniem.Jeśli pracujesz lub chodzisz do szkoły, upewnij się, że Twój iPhone jest ustawiony na wibracje, aby zmniejszyć ryzyko zakłóceń. Możesz to zrobić, przechodząc do ustawień w sekcji dźwięku i włączaj wibracje na iPhonie, aby uzyskać praktyczny sposób odbierania wiadomości lub połączeń.Istnieje sposób na szybsze robienie zdjęć zamiast przeglądania aplikacji. Dwukrotnie dotknij przycisku Początek, a ikona aparatu będzie dostępna do dotknięcia. Działa to nawet wtedy, gdy iPhone jest zablokowany. Gdy to zrobisz, użyj przycisku zwiększania głośności, aby zrobić zdjęcie.Czy chcesz wiedzieć, jak wyłączyć iPhone’a 3G lub Edge Connection? Musisz dostać się do komórkowej sieci danych, przechodząc do ustawień, następnie ogólnych, a następnie sieci. Wpisz kilka ogólnych słów w polach nazwy użytkownika i hasła, aby iPhone nie przekazywał poprawnych wartości dostawcy usług. Jeśli chcesz ponownie uruchomić telefon, zrób to również.Zmaksymalizuj użyteczność swojego iPhone’a, korzystając z różnych możliwości multimedialnych. Pobierając odcinki ulubionego serialu telewizyjnego, klasyczny film lub humorystyczne klipy z niezliczonych źródeł internetowych, możesz zmienić swojego iPhone’a w niezwykle wszechstronne rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z rozrywką.Posiadanie iPhone’a po raz pierwszy może być bardzo mylące, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do tego typu nowych telefonów. To właśnie jest wspaniałe w artykułach takich jak te, ponieważ pokazują wiele fajnych, małych sztuczek, które są proste i sprawią, że wszyscy nowicjusze w dziedzinie technologii nauczą się obsługi tego najnowszego gadżetu.