Mieszkasz w Krakowie i masz problemy z parkowaniem? Oto powody, dla których przyda ci się aplikacja!


Kraków należy do grona najbardziej zakorkowanych miast w Polsce. Na problemy z parkowaniem narzeka tu każdy kierowca. Na szczęście obecnie dostępnych jest coraz więcej nowoczesnych rozwiązań, które tę czynność ułatwiają – jednym z nich jest specjalna aplikacja do parkowania.

 

Więcej pieniędzy w kieszeni

 

Korzystanie z aplikacji do parkowania AnyPark (wcześniej znanej pod nazwą Pango) przynosi wymierne oszczędności. Wynika to z tego, że jest ona wyposażona w funkcję sekundowego naliczania, dzięki czemu kierowca płaci za realny czas parkowania, a nie za każdą rozpoczętą godzinę postoju. Trzeba jednak pamiętać tu o bardzo ważnej kwestii – takiej mianowicie, że odnosi się to tylko do tych parkingów, które są obsługiwane przez partnerskie firmy współpracujące z omawianym systemem.

 

Oszczędność czasu

 

Oszczędność czasu jest kolejnym istotnym powodem, dla którego każdemu kierowcy przyda się aplikacja do płacenia za parking. Kraków to doskonały przykład miasta, gdzie powstaje coraz więcej płatnych parkingów będących dla właścicieli czterech kółek sporym ułatwieniem. Wystarczy nadmienić, że na znalezienie miejsca postojowego w centrum stolicy Małopolski należy przeznaczyć średnio ok. 40 minut dziennie. Aplikacja nie tylko umożliwia namierzenie wolnego miejsca nawy branym parkingu, ale także zapamiętuje położenie samochodu.

 

Szybka rejestracja

 

Ogromną zaletą omawianej aplikacji jest dostępność zarówno na smarftony z Androidem, jak i na iPhone’y. Korzystać z niej mogą osoby prywatne oraz klienci biznesowi. Rejestracja konta zajmuje dosłownie chwilę, a jeśli ktoś nie ma w danym momencie smartfona do dyspozycji, może to zrobić telefonicznie lub online za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie aplikacji.

 

Różne funkcje do wyboru

 

Prezentowana aplikacja ma sporo przydatnych funkcji takich jak m.in. wymieniane już sekundowe naliczanie czy szybkie rozpoczynanie, przedłużanie oraz zakańczanie czasu postoju. Nie ma przy tym konieczności udawania się na parking – wszystko da się ustawić z poziomu aplikacji.