Luksusowy samochodów na imprezę okolicznościową.

Kiedy potrzebujemy samochodu na specjalną okazję, możemy skorzystać z wypożyczalni. Wiele wypożyczalni samochodów specjalizuje się w wynajmowaniu luksusowych i sportowych samochodów. Najczęściej są to pojazdy dobrze znanych marek takich jak Mercedes AMG, BMW, Audi ,Porsche.

Z pewnością jest to oferta dla klientów ceniących luksus są to bardzo dobrze wyposażone modele samochodów, także z mocnymi silnikami. Dlatego też samochód możemy wynająć aby sprawdzić się na torze wyścigowym. Wynajęty samochód może zostać podstawiony przez kierowcę w dowolne miejsce, samochód może zostać także wynajęty z kierowcą. Zatem jeżeli wybieramy się na spotkanie, gdzie możemy spożywać alkohol, lepiej wcześniej zamówić samochód z kierowcą. Samochody posiadaj pełne ubezpieczenie OC, NNW, AC które obowiązuje na terenie całej Unii Europejskiej. Samochody luksusowe chętnie wynajmowane są na krótki czas, przykładowo do ślubu. Będzie to bardzo dobry pomysł, zwłaszcza jeżeli pan młody jest fanem sportów motorowych, z pewnością doceni dobre auto. Samochód może być także dopełnieniem sesji fotograficznej po ślubie. Młodzi ludzie chętnie wynajmują także samochód na studniówkę.

Dużą popularnością cieszy się także wynajem w celach reklamowych, przykładowo firmy biorące udział w różnego rodzaju targach mogą odpowiedni okleić samochód, który może być bardzo dobrą reklamą firmy podczas targów na sali wystawowej. Samochody wraz z kierowcami można także wynająć wraz z kierowcami, do obsługi dużej ilości VIPów,. Przykładowo na festiwale filmowe, lub też muzyczne, dodatkowo na pojazdach można umieścić logo festiwalu. Jeżeli firma w której pracujemy nie posiada odpowiedniej floty pojazdów służbowych, a mamy pilny wyjazd do klienta, wówczas wypożyczalnia samochodów luksusowych jest bardzo dobrym pomysłem. Wynajmiemy elegancki samochód, który będzie odpowiedni do pozycji osoby z zarządu. Wynajęcie samochodu możemy wrzucić w koszta reprezentacyjne firmy, przez co zyskamy na odliczeniu podatkowym.