Hipoteczne kredyty od banku

Zaciąganie kredytów hipotecznych nadal jest bardzo popularne. Warunki, jakie stawiają banki często się zmieniają. Nie jest łatwo dostać kredyt, bo warunkiem jest dzisiaj wpłata własna. Wydawać by się mogło, że to nie jest dużo, ale przy zakupie mieszkania w Krakowie sytuacja się komplikuje.

Mieszkania są drogie, a wpłata własna to 10 czy nawet 20% wartości, a zatem trzeba być na to przygotowanym. Do otrzymania kredytu hipotecznego konieczne będzie posiadanie zdolności kredytowej. Jeśli mamy trzyosobową rodzinę to musimy mieć te pięć tysięcy minimum wypłaty. Jeśli tego nie mamy to nie ma, co się interesować kredytami hipotecznymi. W jaki sposób można będzie szybko zrobić wyliczenie kredytu?

Można to zrobić samodzielnie albo można zgłosić się do doradcy finansowego. Wiele osób boi się tego, bo myślą, że to będzie ich sporo kosztowało, a na końcu okaże się, że kredytu hipotecznego i tak nie dostaną. To wcale nie jest tak, bo doradca finansowy działa całkowicie za darmo. Oczywiście za darmo dla nas, ale jeśli my weźmiemy kredyt z jednego z banków to wtedy bank doradcy finansowemu płaci prowizje. Jeśli kredytu hipotecznego nie otrzymamy to nic za to nie płacimy, dlatego warto z takiej oferty skorzystać, bo tylko na tym zyskamy i nic nie stracimy.

Szukamy doradcy finansowego od kredytów hipotecznych

Najlepiej będzie szukać przez Internet, bo wtedy dotrzemy do kogoś, kto zna się na tym bardzo dobrze. Wtedy mamy szanse na otrzymanie najbardziej profesjonalnej pomocy związanej z kredytami hipotecznymi.

U profesjonalisty mamy trzydzieści różnych banków, których oferty można będzie wyliczyć w kilkanaście minut. Później jest czas na wysyłanie wniosków i bardzo dokładnie sprawdzanie umowy. Jeśli wszystko się zgadza to można finalizować transakcje i czekać aż pieniądze wpłyną na nasze konto. Pomoc w wyliczeniach znajdziemy na stronie www.1ekspert.pl. To doradca finansowy, który wie jak pomagać i doradzać, dlatego kontaktując się z nim na pewno bardzo dużo będziemy mogli na tym zyskać.