Wynajem dźwigów dla firm remontowo-budowlanych

Firmy, które prowadzą prace związane z dachami, elewacją, korzystają często z rusztowań, różnego rodzaju zwyżek, czy też zwyżek teleskopowych.

Mogą być to także różnego typu podnośniki koszowe, które umożliwiają dostęp do wyższych partii budynków, dzięki nim można przykładowo dokonać naprawy czy też wymiany rynny. Cześć prac może wymagać także zastosowania dźwigu, który poda materiały budowlane, sprzęt na dużą wysokość. Obecnie możemy znaleźć wiele firm, które prowadzą wynajem dźwigów o różnej długość wysięgnika, różnym udźwigu.

Wynajem dźwigów dla firm remontowo-budowlanych

Parametry techniczne dźwigów

Dzięki temu możemy podawać materiały budowlane na kolejne piętra podczas budowy różnego typu budynków. Są to dźwigi, które umożliwiają także dostarczanie różnego rodzaju przedmiotów w miejscach nietypowych, dzięki wykorzystaniu wysięgnika teleskopowego. Są to dźwigi na podwoziu samochodów ciężarowych, które posiadają podpory hydrauliczne, zwiększające stabilność. Możemy wybrać różne dźwigi, które będą dostosowane do wymagań i rodzaju pracy. Może być to przykładowo dźwig samojezdny 25 ton, który będzie posiadał długość teleskopu hydraulicznego wynoszącą 23 m. W tym przypadku maksymalna wysokość robocza może wynosić 24 m, jest to sprzęt, który znajdzie zastosowanie podczas prowadzenia różnego typu prac budowlanych czy też remontowych.

Wynajęcie dźwigów może być bardzo dobrym pomysłem w przypadku kiedy firma budowlana rzadko potrzebuje tego rodzaju urządzeń, nie chce kupować własnego sprzętu. Możemy ustalić okres wynajmu, a także wynająć dźwig z operatorem posiadającym odpowiednie uprawnienia. Dzięki temu można znacznie przyśpieszyć wiele prac budowlano-remontowych. Sprzęt na podwoziu samochodu ciężarowego jest mobilny, może dotrzeć w miejsca trudno dostępne.

Na terenie całego kraju działają firmy, które mogą wynająć nam dźwig nowy targ i okolice to miejsce, gdzie możemy skorzystać z usług wynajmu dźwigów, jak również podnośników koszowych. Podnośniki mogą umożliwić pracę kilku osobom, możemy zabrać także sprzęt na odpowiednią wysokość.