Księgowy w Anglii

Każdy kraj to odrębne przepisy związane z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. W niektórych krajach owe przepisy są dosyć skomplikowane, a w innych wręcz sprzyjają prowadzeniu własnego biznesu.

Wielka Brytania na pewno jest tym krajem, w którym warto jest prowadzić własną firmę, w której nie tylko mamy do czynienia z bardzo dogodnymi, ale wręcz z liberalnymi przepisami związanymi z tym zagadnieniem. Dlatego też można mówić tutaj nie tylko o szansach, ale także o pewnych zagrożeniach. Aby tych zagrożeń móc uniknąć, warto jest podjąć współpracę z profesjonalnym biurem rachunkowym, z biurem księgowym.

O profesjonalnego księgowego w Londynie niby nie jest trudno, ale właśnie z uwagi na ową liberalizację przepisów nie można mieć pewności co do ich fachowości. Wyjątkiem są te podmioty, które mają przyznane stosowne certyfikaty, a konkretnie mowa jest o certyfikacie ACCA o nazwie Chartered Cerified Accountants. Jest to bowiem element, który gwarantuje wysoką jakość obsługi danego podmiotu.

Taki certyfikat został między innymi przyznany Capital Business Links LTD – polskiemu biuru księgowemu działającemu w londyńskiej dzielnicy Ealing.

Tak w zasadzie to należało powiedzieć, że w tej dzielnicy jest usytuowana siedziba biura, ponieważ swoim zasięgiem działalności biuro to obejmuje cały Londyn oraz inne miasta i miasteczka znajdujące się w Wielkiej Brytanii.

Bardzo szeroki zakres proponowanych usług, w tym mowa jest o pomocy przy rejestracji firmy na Wyspach jak i kompleksową pomoc związaną z prowadzeniem działalności. Ponadto także mowa jest o wydatnej pomocy przy rejestracji firmy w dowolnej jurysdykcji podatkowej na świecie. Biuro księgowe pomaga w zakresie rozliczeń z kontrahentami jak i pracownikami. Jego pomoc zatem jest kompleksowa i warta tego, aby się na nią zdecydować. Wszelkie szczegółowe informacje na tenże temat znajdują się na stronie internetowej https://cblfinance.co.uk/nasze-uslugi/, gdzie też bez wątpienia warto zajrzeć. Z tym księgowym na pewno znacznie łatwiej jest się zaaklimatyzować i rozwinąć na rynku brytyjskim.