Gra u bukmachera, a prawo w Polsce

Na terenie Polski od dłuższego czasu obowiązują przepisy, które zostały wprowadzone zgodnie z ustawą antyhazardową.

W związku z jej wprowadzeniem, wiele firm oferujących grę w pokera czy też kasyn internetowych zniknęło z naszego rynku. Co więcej również spore grono firm bukmacherskich musiało wprowadzić wiele zmian w swojej działalności lub też całkowicie wycofać się z naszego rynku. Dobrą wiadomością jest fakt, że ustawa antyhazardowa nie eliminuje całkowicie firm bukmacherskich z Polski. W związku z tym gracze nadal posiadają w pełni legalne opcje pomnażania swoich środków w ramach zakładów bukmacherskich.

Gra u bukmachera, a prawo w Polsce

Legalni bukmacherzy, którzy prowadzą działalność na terenie naszego kraju

Przepisy ustawy antyhazardowej są dość jasne i informują o tym, że zabronione jest korzystanie z usług firm działających w branży hazardowej oraz bukmacherskiej, jeśli takie firmy nie zostały zarejestrowane na terenie Polski i nie płacą u nas podatków. W związku z tym nie ma możliwości korzystania z usług zagranicznych firm, które nie posiadają polskich oddziałów, nie płacą podatków w Polsce i nie mają polskiej licencji umożliwiającej świadczenie usług hazardowych. Na szczęście coraz większe grono firm bukmacherskich zwraca uwagę na wspomniane przepisy i wchodzi na nasz rynek przestrzegając ich. W związku z tym polscy gracze mają dostęp do coraz szerszego grona legalnych i godnych polecenia ofert.

Na terenie naszego kraju działają nie tylko krajowi bukmacherzy. Można też znaleźć wiele oddziałów firm zagranicznych. Przy obstawianiu zakładów przez klientów, firmy te odliczają prowizję oraz stosowny podatek, a gracz od razu otrzymuje informacje na temat ewentualnej wygrany po takich odliczeniach. Oprócz tego osoba grająca nie musi załatwiać żadnych formalności ani składać jakichkolwiek dokumentów związanych z legalną grą i odprowadzaniem podatku. Legalna gra z perspektywy gracza polega wyłącznie na rejestracji konta u legalnego polskiego bukmachera. Dodatkowo firmy takie oferują wiele ciekawych promocji zapewniających dodatkowe środki bonusowe.

Znalezienie interesujących ofert bonusowych nie jest dużym problemem. Wystarczy tylko skorzystać z hasła betfan bonus w wyszukiwarce on-line.